A fennállásának 40. évfordulóját ünneplő Frisomat napjainkban olyan standardizál és kipróbált megoldásokat kínál, amelyekkel a csarnokok maximálisan az ügyfél igényeihez szabottak. 40 év fejlesztéssel és innovációval jutott el a cég az egyszerű donga csarnokoktól a „We shelter your business” filozófiáig. Szakembereik széleskörű tapasztalattal rendelkeznek a gyártóüzemtől a mezőgazdasági tárolók gyártásáig és összeszereléséig. Mi vagyunk az egyetlen nemzetközi acélcsarnokgyártó aki lefedi a teljes folyamatot a kutatás-fejlesztéstől, az összes alkatrész tervezésétől a házon belüli gyártáson keresztül a szállításig, összeszerelésig és értékesítésig - mondta el Kris Oorts vezérigazgató
Szabványosított gyártási eljárás, egyszerű kialakítás, gyors összeszerelhetőség – ez az egyszerű recept.
Frisomat Astra csarnok
Az 1978-ban bevezetett első íves, előregyártott acélcsarnokok még egy hajlítógéppel készültek és csak a vállalkozókedv vitte előre, a folyamatos fejlesztés következtében egyre kreatívabb csarnoktípusok készültek és váltak ismertté Belgiumban. A vállalkozás hamarosan nemzetközi szinten is sikereket ért el, jelenleg 4 évtized elteltével három országban folyik a gyártás és világszerte 14 leányvállalata dolgozik. Vallják, hogy legnagyobb erősségük az, hogy a nagy méret és a 450 alkalmazott mellett is megmaradt a családiasság érzése. És ez az üzenet nemcsak házon belül, de a partnerek felé is értékként közvetíthető világszerte. Frisomat tények
  • Frisomat családi vállalkozás, amelyet 1978-ban alapított Guy Somers,
  • hidegen hengerelt acélból innovatív ipari épületek széles skáláját tervezi, gyártja és szereli össze,
  • globálisan a Frisomat három gyártóüzemmel és 14 leányvállalattal, valamint folyamatosan bővülő forgalmazói hálózattal rendelkezik,
  • világszerte a vállalat több mint 35 000 épületet épített több mint 100 országban.

Megosztás

További híreink

Magyarországon évente 21 milliárd forint vadkárigény keletkezik, változik a kezelése

2024.07.03.

Tavaly novemberben vetődött fel a Nemzeti Agrárkamarában először, hogy átveszik a vadkárigények teendőit a károsultaktól.

Megjött a tájékoztató a területi monitoring rendszer ellenőrzéseiről

2024.07.03.

A területi monitoring rendszer (TMR) a mezőgazdasági termelő által bejelentett területek vonatkozásában azonosítja a kérelemben bejelentettek és a műhold által észleltek eltéréseit.

Zajlik a szezon, itt az első nyári hónap gépes összefoglalója

2024.07.03.

A gépek témájához kapcsolódóan hoztunk híreket júniusból, hogy egy helyen összegyűjtve is böngészhetőek legyenek a tartalmak.

Már csak néhány napig lehet szavazni a 2024-es Év Szaktanácsadója címre

2024.07.02.

Az Agrárminisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara idén is keresi az Év Szaktanácsadóját. A cím odaítélésének első lépése a jelöléssel kezdődött.

Bővül a cseh és magyar szövetség: együttműködési megállapodást kötött az Agrofert és a Széchenyi István Egyetem

2024.07.02.

A Széchenyi István Egyetem stratégiai partnerségi együttműködési megállapodást kötött az Agrofert, a.s. vállalattal Csehország fővárosában, Prágában, a cégcsoport székhelyén.

Megnövelték a Gazdahitel költségvetését Romániában

2024.07.02.

Bővül a romániai Gazdahitel kerete: az eredetileg megszabott 815,5 millió lejről (65 milliárd 200 millió forint)  646 millió lejjel 1461,5 millió lejre, mintegy 116 milliárd 920 millió forintnyira nő a program költségvetése.

Partnerhírek
Partner

Az LG repcehibridek a magyar körülmények között a lehető legmagasabb termést produkálják

2024.07.01.

Európa első számú repcehibridjével, az LG Ambassadorral, valamint egy új, ígéretes hibriddel, az LG Armadaval készül az új szezonra a Limagrain Hungária Kft. Szijártó Bálintot, a vállalat cégvezetőjét a Magro.hu kérdezte, aki többek között arról is beszélt, hogyan látja a repcetermesztés jövőjét Magyarországon.

Partner

Minden, amit a gyümölcsösök lombtrágyázásáról tudni kell - fókuszban az alma

2024.07.01.

A gyümölcsösökben az új trágyázási időszak mindig ősszel és kora tavasszal, a talajon keresztüli fenntartó trágyázással indul. Később, a nyár folyamán viszont kulcsszerephez jut a lombon keresztüli tápanyag-utánpótlás. Bár a gyümölcsösök fenntartó trágyázásához sem nélkülözhetők a talajvizsgálatok, de a termő gyümölcsösök esetén döntő jelentőségű a lombanalízis, amit rendszeresen el kell elvégezni. Az árutermő ültetvények költségtényezői között a tápelem-analízis nem olyan jelentős tétel, amit érdemes lenne megspórolni, különös tekintettel az így nyerhető tápláltsági állapotra. Az információ értékét, használhatóságát növeli, ha a mintavétel időben és szakszerűen történik, valamint az évenkénti mintaterek következetesen azonosak, sőt a talaj- és levélmintavételi egységek egymással beazonosíthatók, fedik egymást.

Hirdessen a Magro.hu oldalon!

Válasszon prémium megjelenési megoldásaink közül!

Médiaajánlat
Kiemelt hirdetések a Piactéren
Hirdetésfeladás