A John Deere kombájnok zászlóshajója a legújabb John Deere X sorozat, amely a valaha volt legnagyobb méretű és teljesítményű betakarítógép a portfólióban. A csúcskategória megnevezés nemcsak a területteljesítményre igaz, hanem a kombájn fülkéjére is, amiben a gépkezelőnek igazi öröm a munkavégzés.

Az 5 csillagos luxus „munkahely”

Az X sorozatú kombájn fülke tervezésekor a mérnökök egyik legfontosabb célja és fókusza a gépkezelők kényelme volt. Egy olyan prémium „munkahely” megalkotása, amelyben a kezelő komfortosabban, hatékonyabban, koncentráltabban tud dolgozni.  Egy olyan munkakörnyezet, ahol tényleg öröm a munkavégzés.

Foglaljon helyet. Élvezze a kilátást. Tapasztalja meg a luxust.

A tágas, 3,68 m3 légterű fülkében a keskeny oszlopoknak és a panoráma ablakoknak köszönhetően a kezelő könnyedén ráláthat a ferdefelhordóra, az adapterre. A fülke rendkívül jól szigetelt, a csendes belső kialakításnak köszönhetően nyugodtabb a munkavégzés, de könnyebb telefonálni is vagy éppen zenét hallgatni.

Tágas 3,68 m3 fülke

A továbbfejlesztett szellőztetővel és a masszázsfunkcióval ellátott Ultimate vezetőülés igazán pihentetővé teszi a környezetet még a legnagyobb kihívást jelentő betakarítási körülmények között is. Ha egyszer ezt kipróbálja, akkor már semmi nem fog ekkora elégedettséget okozni.

Ülésszellőztetéssel és masszázsfunkcióval is rendelkező vezetőülés? Lehetséges!

Ergonomikus kezelőfelület-kialakítás

A John Deere nagy hangsúlyt fektet a kezelőfelületek logikus kialakítására. Évek óta a „one glance”, azaz az „egy pillantás” elvét figyelembe véve tervezi meg a belteret, hogy a legfontosabb gombok, monitorok, kezelőkarok minél inkább szemre és kézre essenek.

Tekintse meg a legújabb John Deere X9 kombájn fülkéjét az alábbi videón:

https://www.youtube.com/watch?v=HM8hnhOWYn4&t=12s

További John Deere X9 kombájn műszaki tartalomért és aktuális kedvezményekért keresse KITE gépértékesítő kollégánkat, amihez kattintson ide!

(x)

Megosztás

További híreink

Magyarországon évente 21 milliárd forint vadkárigény keletkezik, változik a kezelése

2024.07.03.

Tavaly novemberben vetődött fel a Nemzeti Agrárkamarában először, hogy átveszik a vadkárigények teendőit a károsultaktól.

Megjött a tájékoztató a területi monitoring rendszer ellenőrzéseiről

2024.07.03.

A területi monitoring rendszer (TMR) a mezőgazdasági termelő által bejelentett területek vonatkozásában azonosítja a kérelemben bejelentettek és a műhold által észleltek eltéréseit.

Zajlik a szezon, itt az első nyári hónap gépes összefoglalója

2024.07.03.

A gépek témájához kapcsolódóan hoztunk híreket júniusból, hogy egy helyen összegyűjtve is böngészhetőek legyenek a tartalmak.

Már csak néhány napig lehet szavazni a 2024-es Év Szaktanácsadója címre

2024.07.02.

Az Agrárminisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara idén is keresi az Év Szaktanácsadóját. A cím odaítélésének első lépése a jelöléssel kezdődött.

Bővül a cseh és magyar szövetség: együttműködési megállapodást kötött az Agrofert és a Széchenyi István Egyetem

2024.07.02.

A Széchenyi István Egyetem stratégiai partnerségi együttműködési megállapodást kötött az Agrofert, a.s. vállalattal Csehország fővárosában, Prágában, a cégcsoport székhelyén.

Megnövelték a Gazdahitel költségvetését Romániában

2024.07.02.

Bővül a romániai Gazdahitel kerete: az eredetileg megszabott 815,5 millió lejről (65 milliárd 200 millió forint)  646 millió lejjel 1461,5 millió lejre, mintegy 116 milliárd 920 millió forintnyira nő a program költségvetése.

Partnerhírek
Partner

Az LG repcehibridek a magyar körülmények között a lehető legmagasabb termést produkálják

2024.07.01.

Európa első számú repcehibridjével, az LG Ambassadorral, valamint egy új, ígéretes hibriddel, az LG Armadaval készül az új szezonra a Limagrain Hungária Kft. Szijártó Bálintot, a vállalat cégvezetőjét a Magro.hu kérdezte, aki többek között arról is beszélt, hogyan látja a repcetermesztés jövőjét Magyarországon.

Partner

Minden, amit a gyümölcsösök lombtrágyázásáról tudni kell - fókuszban az alma

2024.07.01.

A gyümölcsösökben az új trágyázási időszak mindig ősszel és kora tavasszal, a talajon keresztüli fenntartó trágyázással indul. Később, a nyár folyamán viszont kulcsszerephez jut a lombon keresztüli tápanyag-utánpótlás. Bár a gyümölcsösök fenntartó trágyázásához sem nélkülözhetők a talajvizsgálatok, de a termő gyümölcsösök esetén döntő jelentőségű a lombanalízis, amit rendszeresen el kell elvégezni. Az árutermő ültetvények költségtényezői között a tápelem-analízis nem olyan jelentős tétel, amit érdemes lenne megspórolni, különös tekintettel az így nyerhető tápláltsági állapotra. Az információ értékét, használhatóságát növeli, ha a mintavétel időben és szakszerűen történik, valamint az évenkénti mintaterek következetesen azonosak, sőt a talaj- és levélmintavételi egységek egymással beazonosíthatók, fedik egymást.

Hirdessen a Magro.hu oldalon!

Válasszon prémium megjelenési megoldásaink közül!

Médiaajánlat
Kiemelt hirdetések a Piactéren
Hirdetésfeladás