Mezőgazdasági gép, eszköz

Mezőgazdasági gép, eszköz

Input

Input

Alkatrész

Alkatrész

Ingatlan

Ingatlan

Kiemelt hirdetések

Szeretné több érdeklődőhöz eljuttatni termékeit, vagy szolgáltatását?

Ismerje meg ajánlatainkat!

Csomagajánlatok

Kiemelt kategória hirdetései

Kiemelt partnereink

Agrárhírek

Az Egységes Kérelem beadási időszaka miatt május 31-ig bejelenthetőek a tavaszi fagykárok

2025.05.05.

A gazdálkodók számára az agrár-kárenyhítési rendszer révén lehetőség van a tavaszi fagykárok részbeni enyhítésére.

Partner

Szakmailag és pénzügyileg is helyes tápanyag-utánpótlás problémás talajon, ökológiai gazdálkodásban?

2025.05.05.

Talasz Csilláék a Jurisich Zrt.-nél 700 hektáron agyagbemosódásos savanyú talajokon dolgoznak, de 240 hektáron ökológiai gazdálkodást is folytatnak. Magas terményárakkal idén sem számolhatnak. A szakember szerint mégsem kell, hogy különváljon a szakmailag és pénzügyileg helyes út a tápanyagpótlásban – épp csak ICL műtrágya kell hozzá.

Szabad kezet kaphatnak a romániai polgármesterek a medvék kilövéséhez

2025.05.05.

Szabad kezet kaphatnának a romániai polgármesterek, hogy dönthessenek a településekre belépett medvék elleni beavatkozás módjáról.

Partner

Az aszály ellen hogyan védekezhetünk?

2025.05.05.

A talajban kevés a tartalék víz, a száraz, hőhullámos időszakok pedig egyre nagyobb valószínűséggel fognak érkezni. Ezért fontos tudni, hogy melyek azok a tápanyagok, amelyek segítik a növényeket erre felkészülni.

Jobb a konyhaasztalnál kezdeni a gazdaságátadás megbeszélését, mert sok témát kell egyeztetni hozzá

2025.05.05.

A magyar mezőgazdaság jövője szempontjából kulcsfontosságú, hogy a gazdaságok fenntartható módon kerüljenek a következő generáció tulajdonába.

Heves zivatarok jönnek, másodfokúra emelték a figyelmeztetést

2025.05.05.

A fölöttünk átvonuló hidegfront lelassul emiatt továbbra is kedvezőek lesznek az időjárási feltételek heves zivatarok kialakulásához.

Hirdetésfeladás